ülkücü gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Geri Gelen Mektup
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:20 pm tarafından Admin

» Nihal ATSIZ'ın vasiyeti burada...
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:15 pm tarafından Admin

» Fatİh Sultan Mehmed Mahkemede
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:14 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:13 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in İmtihanı
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:11 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet’in Bedduası
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:48 am tarafından Admin

» Başkalık Vardı
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:46 am tarafından Admin

» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:45 am tarafından Admin

» BAŞBUĞUM
Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:42 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı

Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı Empty Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı

Mesaj  Admin Cuma Haz. 11, 2010 3:13 pm

Fatih Sultan Mehmet Han bir gün kıyafet değiştirerek Edirne de çarşıya çıkar Fiyatları denetlemek için bir dükkana girer
- Yarın batman yağ ver! Bal da var mı?
- Var ama sen onu karşı bakkaldan al
- Sen niçin vermiyorsun
- Hep ben kazanırsam olmaz ben bugünkü yiyeceğimi kazandım
Fatih Sultan Mehmet Han karşıdan da balı alır Aynı bakkaldan tuz sabun ister Bu bakkal da ilk bakkal gibi davranır Fatih Sultan Mehmet Han bu olayı görünce şöyle der:
- Birbirine bu derece bağlı birbirini düşünen bu millet oldukça ben İstanbul'u değil dünyayı fethederim

Admin
Admin

http://turkislamdevletleri.hareketforum.com