ülkücü gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Geri Gelen Mektup
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:20 pm tarafından Admin

» Nihal ATSIZ'ın vasiyeti burada...
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:15 pm tarafından Admin

» Fatİh Sultan Mehmed Mahkemede
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:14 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:13 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in İmtihanı
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:11 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet’in Bedduası
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:48 am tarafından Admin

» Başkalık Vardı
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:46 am tarafından Admin

» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:45 am tarafından Admin

» BAŞBUĞUM
Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:42 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım .

Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım . Empty Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında Lütfen tepkisiz kalmayalım .

Mesaj  Admin Perş. Haz. 10, 2010 9:55 am

Duman adlı grup yeni albümündeki rezil parçasında İhlas Suresi Lem yelid velem yûled okunuşlu 3. ayetini; şarkıda "lem yelid velem löp yutar" şeklinde okuyarak açıktan dalga geçiyor.

Lütfen tepkisiz kalmayalım. Hem mesajı ileterek bilinçlenmeyi sağlayalım, hem de yetkili mercileri bilgilendirerek bu rezilliği durduralım.

Allah ahirette "Ey Kulum! Kitabımla dalga geçildi, buna karşılık sen ne yaptın?" diye sorduğunda; Ey Rabbim; ben gücümün yettiğince doğrunun yanında durdum ve onları engellemeye çalıştım diyebilelim.

Bilinir ki; Nemrud, Hz.İbrahim'i ateşe atıp yakmak istemiştir. Kocaman bir ateş yakılır, alevler göğe yükselir. Küçücük bir karınca su taşımaktadır. Ona sorulur; ne yapıyorsun diye. O küçük karınca der ki; yanan ateşi söndürmek için su taşıyorum. Ona denilir; ama senin taşıdığın su onu söndürmez. Karınca şöyle cevap verir; Biliyorum, ama birincisi ben Hakkın yanında bulunarak tarafımı belli ediyorum ve elimden geleni, gücümün yettiğini yapıyorum.

Kutsalı olmayan kutsala saygıyı bilmez. Bunu yapanlar bilmiyorsa, kutsalımıza karşı hassasiyetimizi başkasından beklemeden biz korumalıyız.
Durumu düzeltmeye ve yapanları boykota tüm duyarlı Müslüman Kardeşlerimi davet ediyorum.

(Bahsi geçen ayet İhlas Suresinin 3.Ayetidir ve Anlamı: O(Allah) doğurmamıştır, doğurulmamıştır.)

Hangi dine mensup olunursa olunsun baska bir dinle dalga gecmek olukca cirkin, heleki bu toplumumuzda binlerce kisinin hayrani olan bir gruba boyle bir parcayi hic yakistiramadim..

Admin
Admin

http://turkislamdevletleri.hareketforum.com