ülkücü gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Geri Gelen Mektup
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:20 pm tarafından Admin

» Nihal ATSIZ'ın vasiyeti burada...
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:15 pm tarafından Admin

» Fatİh Sultan Mehmed Mahkemede
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:14 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:13 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in İmtihanı
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:11 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet’in Bedduası
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:48 am tarafından Admin

» Başkalık Vardı
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:46 am tarafından Admin

» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:45 am tarafından Admin

» BAŞBUĞUM
peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:42 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti

peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti Empty peygamber efendimize(s.a.v) salatı selam getirmek ve son vasiyeti

Mesaj  Admin Cuma Haz. 11, 2010 9:00 am

selamun aleyküm kardeilerim biliyorsunuz ki yüce rabbımız (c.c) bu dünyayı ve içindekileri herşeyi onun hatırına yarattı onun yüzü suyu hürmetine ve biliyorsunuz ki her cuma da hutbeye çıkarken hoca okunan ayet allah ve melekler sana salatı selam ediyor ey insanlar sizde salatu selam edin öylemi bazı kasidelerde ki çoğunda her muhammed mustafa (s.a.v) söylendiğinde salatu selam getirilmiyor yane ve cebrail a.s bir gün peygamber efendimiz (s.a.v) hutbeye çıkarken ne demişti allah ve melekler sana salatu selam ediyor eğer hangi insan senin adın okununca salatu selam getirmezse allah ve melekler ona lanet eder demiştir eee peki hala neden böyle çoğu insan dinleyipte sadece ümmetim ümmetim diyen şefkat peygamberimize (s.a.v) salatu selam etmez anlamıyorum ya kim isterki allahu tealanın lanetini allah sonumuzu hayır etsin benim en çok ettiğim dua bu

ve peygamber efendimiz (s.a.v) son vasiyetinde namaz namaz namaz kadınların hakkı ve kölelerin yada elinizin altındakilerin hakkını gözetin demiştir ya bunu yapan kaç kişi var gerçekten iman dolu bir insan bunları nasıl yapmaz ben hala çözemedim bunların hepsi bizim karşımıza ahirette çıkacak ki orada 50.000 sene kalacağız bunun 6000 senesi ayakta ki gerçek imanı olmayan allahu tealanın gölgesi altında olmayacak güneş tam başının üstünde olacak ki sonrasını düşünmek bile istemiyorum yaz sıcağına dayanamıyan bu bedenlerimiz nasıl cihennemde azap çekecek ya insan bunlardan korkmazmı insan geleceği için dünyada çocukları için ev falan düşünürken kendi sonsuz geleceğini nasıl düşünmez ben hala çözemedim allahu teala heppimize hidayet versin çok eksiğimiz var ama dikkatli olalaım hangi insan gidip kendini ateşe atar

allahu teala sonumuzu hayır eder inşaallah

yüce rabbimize şükürler sonsuz teşekkürler peygamber efendimize (s.a.v) sonsuz salatu selam olsun inşaallah heppinizden allahu teala razı olsun

Admin
Admin

http://turkislamdevletleri.hareketforum.com

- Similar topics