ülkücü gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Geri Gelen Mektup
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:20 pm tarafından Admin

» Nihal ATSIZ'ın vasiyeti burada...
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:15 pm tarafından Admin

» Fatİh Sultan Mehmed Mahkemede
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:14 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in ibret alınacak kısa bir anısı
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:13 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet'in İmtihanı
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:11 pm tarafından Admin

» Fatih Sultan Mehmet’in Bedduası
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:48 am tarafından Admin

» Başkalık Vardı
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:46 am tarafından Admin

» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:45 am tarafından Admin

» BAŞBUĞUM
TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:42 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM

TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM Empty TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM

Mesaj  Admin Cuma Haz. 11, 2010 10:29 am

TÜRKEŞ'LE HACCA GİDERKEN TABANCA GÖTÜRDÜM
Türkeş'in hac fotoğrafları şimdiye kadar hiç yayınlanmadı. Hacca beraber gittik. Türkeş'e bir şey olur korkusuyla gizlice silahla gittim hatta. Kabe'nin içinde silahla dolaşmak kesinlikle yasak, cezası ölüm.
Nereden bileyim. Almışım yanıma. Bir ara Kabe'nin içinde kaydı, aldım ihramın altına soktum. Görenlerin tabii gözleri fırlıyor. Kabe'nin içini Türkeş'le beraber temizledik. O süpürge hala bizim ailededir. Son tavaftan sonra çıkınca mutlaka tıraş olmanız gerekiyor. Türkeş'in saçı da orada kesildi.

Admin
Admin

http://turkislamdevletleri.hareketforum.com